На Закарпатті розпочали роботу літні мовні табори


Літній мовний табір у Мукачеві

30 травня 2016 року розпочали свою роботу літні мовні табори відпочинку для учнів.

У Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте відкриття пришкільного мовного табору «Arc en ciel» «Rainbow» («Веселка»). У мовному пришкільному таборі “Rainbow” діти мають можливість спілкуватися англійською та французькою мовами та застосовувати її у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо). Участь у мовному таборі допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою.

Того ж дня відбулося відкриття табірної зміни літнього мовного табору «Wonderland», що у перекладі означає «Країна чудес», при Мукачівській спеціалізованій школі I-III ст. № 16.

Як повідомили в управлінні освіти Мукачева, Програма виховної та розважально-пізнавальної роботи літнього мовного таборів передбачає проведення серії занять і тренінгів для розвитку та стимулювання зацікавленості дітей до вивчення іноземних мови, розширення можливостей вихованців в мовній практиці, підготовки до умілого практичного застосування іноземних мов в типових ситуаціях мовлення.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські школярі долучилися до встановлення світового рекорду (фото)
Наступний Сьогодні в Мукачеві стартують Малі Олімпійські ігри серед дошкільнят