На Закарпатті розпочав роботу літній наметовий табір “Школа у природі”


Літній наметовий табір на Закарпатті

У розпалі літо, а отже усій малечі час відпочити та оздоровитися: грати в рухливі цікаві ігри, купатися в річці, мандрувати лісами, подорожувати. Отож, національний природний парк „Зачарований край” щиро запрошує всіх, хто хоче відпочити, подорожувати та отримати насолоду від спілкування зі справжньою природою. З цією метою працівники парку організовують для гостей туристичні маршрути, проводять екскурсії тощо.

А цього року на території НПП „Зачарований край” з 12 по 17 липня проводитиметься літній дитячий наметовий екологічний табір „ШКОЛА У ПРИРОДІ”, який організовує РМЕО „ЕКОСФЕРА” за фінансової підтримки Управління у справах молоді і спорту Закарпатської ОДА, громади м. Ганновер (Німеччина) та громадської природоохоронної організації JANUN v.E. (Німеччина). Навчання у таборі проходитимуть за авторською програмою „ШКОЛА У ПРИРОДІ”, розробленою фахівцями ЕКОСФЕРИ. Мета табору – формувати екологічну свідомість та культуру співіснування у природі, а також розвивати лідерські навички учнівської молоді. За програмою наметового табору „ШКОЛА У ПРИРОДІ” діти проводитимуть тренінгові заняття з основ екології, екоігри, вистави, конкурси, дослідження, практичне таборування, ватри, мандрівки у гори.

У літньому таборі „Школа у природі 2016” візьмуть участь 30 дітей – переможці конкурсів та учасники змагань, серед яких – учні Осійського та Підгірнянського шкільних лісництв НПП „Зачарований край”, Кам`яницької школи Ужгородського р-ну та діти з м. Ужгорода, повідомили в ЗІППО.

Учасники екологічного табору матимуть можливість здобути цікаві знання, вміння і навички життя у природі, правила таборування, приготування їжі тощо.

Побажаємо дітям за допомогою проведених тренінгів та ігор на природі долучитися до природоохоронної діяльності, щоб відчути себе частиною спільноти, яка бажає змінити світ на краще.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ректор ужгородського вишу увійшов до складу Акредитаційної комісії навчальних закладів
Наступний УжНУ співпрацюватиме з Орегонським університетом