На Закарпатті створили єдину базу працівників ПТНЗ


Вебінар в НМЦ ПТО
Вебінар в НМЦ ПТО

23 січня 2019 року Навчально-методичним центром ПТО у Закарпатській області проведено вебінар для кадрових служб закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на якому була представлена нова комп’ютерна база даних про кадрове забезпечення ЗП(ПТ)О, розроблена інформаційно-аналітичним кабінетом центру у програмі Microsoft Access, що входить до складу пакета Microsoft Office. Слід зазначити, що створена електронна база «Кадрове забезпечення закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області» здобула відзнаку Інституту ПТО НАПН України за участь у всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ 2018» у номінації «Електронна система управління навчальним закладом».

Запроваджена НМЦ ПТО система комплектування загального банку повної та достовірної інформації про педагогічних працівників закладів професійної освіти області слугує підставою для здійснення моніторингу освітньо-кваліфікаційної та професійно-кваліфікаційної структури педагогічних кадрів, а також прогнозування динаміки кадрового потенціалу на основі індикаторів кількісного та якісного складу кадрового забезпечення ЗП(ПТ)О.

Методист інформаційно-аналітичного кабінету Добридень А.В. презентувала учасникам вебінару базу «Кадрове забезпечення закладів П(ПТ)О» та ознайомила з інструкцією щодо роботи у програмі.

Щоб користуватися новоствореною програмою, кадровим та методичним службам закладів професійної (професійно-технічної) освіти необхідно упорядкувати відомості про педагогічний склад ЗП(ПТ)О. Про це говорила  у своєму виступі Войченко Л.П., методист навчально-методичного центру. До відома учасників вебінару була доведена інформація про вимоги, яких потрібно дотримуватися при формуванні бази даних про кадрове забезпечення педагогічними працівниками закладів освіти.

Надалі НМЦ ПТО у Закарпатській області планує проведення тренінгів для інспекторів з кадрів щодо роботи з електронною базою «Кадрове забезпечення закладу П(ПТ)О», повідомили в НМЦ ПТО в Закарпатській області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські вчені досліджують геноми рідкісних та зникаючих видів тваринного світу
Наступний У закарпатських навчальних закладах відзначили День Соборності