На Закарпатті відбувся чемпіонат із пішохідного туризму (фото)


Учасники чемпіонату з туризму

29 – 31 березня на території Ужгородського району Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді проведено ІІ (обласний) етап Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму – Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму „Відкриття туристського сезону – 2016”.

Організовувались ці змагання з метою розвитку й популяризації пішохідного та спортивного туризму як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному розвитку й вихованні учнівської молоді, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку серед учнівської молоді, патріотичного виховання молоді, а найголовніше, визначення найсильніших учасників змагань та відбору кандидатів до складу збірної Закарпатської області зі спортивного туризму серед юніорів.

Юні закарпатські туристи

З огляду на те, що дистанції змагань були четвертого класу складності, очікувалося, що у змаганнях візьмуть участь тільки професіонали, представники туристично-краєзнавчих позашкільних навчальних закладів – Іршавська та Хустська районні станції юних туристів, Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Чемпіонат із туризму

До участі у змаганнях зголосилися чотири команди: м. Ужгород, Свалявського, Іршавського та Хустського районів, які протягом трьох днів вели напружену спортивну боротьбу за перемогу.

Чемпіонат Закарпаття з туризму

Результати змагань такі:

  • на дистанції „Крос-похід” 4-го класу складності, довжиною 6,5 км, 7 технічних етапів та 3 види орієнтування перемогу здобула команда м. Ужгорода (тренер О. Монич);
  • на дистанції „Особисто-командна смуга перешкод” 2-го класу складності, 8 технічних етапів, кращими серед юнаків були представники м. Ужгорода – Євген Захаров, Олександр Чмель, Станіслав Шмирьов, а серед дівчат представниці м. Ужгорода – Богдана Лехман (1 місце) і Беата Поляк (3 місце) (тренер О. Монич) та Іршавського району – Олександра Осійська (2 місце) (тренер О. Осійський). У командному заліку перемогу святкувала команда м. Ужгорода;
  • на дистанції „Командна смуга перешкод” 4-го класу складності, 7 технічних етапів, кращою була команда Свалявського району (тренер М. Бучмей).

У загальнокомандному підсумку змагань перемогу здобула команда м. Ужгорода, другою стала команда Свалявського району, а третю сходинку п’єдесталу зайняла команда Іршавського району.

Під час змагань із туризму

Переможці отримали дипломи та кубки від департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації і грамоти та медалі від Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

ІІ (обласний) етап Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму – Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму „Відкриття туристського сезону – 2016” пройшов при гарній погоді, хорошому настрої та дружній атмосфері, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У пробному ЗНО з української взяли участь 644 учні з Ужгорода
Наступний Завтра зі студентами Мукачівського університету зустрінуться відомі письменники