На Закарпатті відпочивають 30 школярів із Луганщини (фото)


Діти з Луганщини в Закарпатській ОДА

Чужих дітей не буває, як і чужої біди… Зміст цих слів набув особливого звучання під час зустрічі 26 липня 2017 року дітей із Луганської області з головою облдержадміністрації Геннадієм Москалем та головою обласної ради Михайлом Рівісом.

У рамках соціально-культурного проекту „Схід і Захід – разом” 17 липня 2017 року на Закарпаття приїхали 30 школярів із прифронтових населених пунктів Луганської області. Більшість цих дітей проживають у Станиці Луганській. Окремі представляють такі населені пункти, як Макарове, Валуйське, Талове, Передільське, Сєверодонецьк. Діти разом із супроводжуючими відпочивають на базі оздоровчого табору «Арніка», що у селі Нижні Ворота на Воловеччині.

Упродовж останніх років ці діти змушені більше переховуватися від пострілів, ніж займатися навчанням чи виховними заходами, пізнавати суворі будні воєнного життя, а не підкоряти вершини науки.

Враховуючи зазначене, програмою двотижневого перебування дітей на Закарпатті передбачено екскурсії мальовничими місцями Срібної Землі, зустрічі із цікавими людьми, різного роду й спрямування майстер-класи, квести, конкурси, змагання, дослідження, фотосесії та багато іншого.

Луганські діти на Закарпатті

У цьому році це вже третя організована група дітей із Сходу (Донецької та Луганської області) відпочивають у нас в «Арніці». До послуг дітей нещодавно придбаний автобус, який здійснює транспортне забезпечення усіх заходів.

Москаль, Рівіс

Саме про це розповідали школярі, які були учасниками зустрічі з першими особами краю. Разом із ними в «Арніці» за графіком відпочивають і діти з Іршавського та Великоберезнянького районів. Тож знайомство дітей Заходу і Сходу, їх змістовне дозвілля довело, що Закарпаття – найкращий куточок на планеті Земля, найкращі тут люди. У цьому на зустрічі переконали усіх присутніх юні луганчани. А Україна – це, в першу чергу, – люди, люди доброї волі, працьовиті і небайдужі, різні у традиціях і звичаях, але єдині в помислах.

У знаменитому ліфті "патерностер" у закарпатській ОДА

На завершення зустрічі кожна дитина із рук голови облдержадміністрації Геннадія Москаля та голови обласної ради Михайла Рівіса отримала цінні подарунки, які нагадуватимуть їм про гарне перебування та відпочинок у нашому краї.

Джерело: департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній 25 закарпатських дитсадків змагаються за звання найкращого
Наступний Школяр із Ужгорода представляє Україну на міжнародній олімпіаді з інформатики у Тегерані