На Закарпатті вперше відбувся екстремальний спортивний фестиваль “Гонка Героїв” (фото)


"Гонка героїв" пройшла на Ужгородщині
"Гонка героїв" пройшла на Ужгородщині

У селі Оріховиця на території бази відпочинку „Шамбала” вперше в Україні відбувся екстремальний забіг з перешкодами „Гонка Героїв”. Це зовсім новий вид змагань в Україні – захоплюючий крос з подоланням різноманітних природних перешкод.

Популярний у світі вид екстремальних змагань з успіхом був апробований і на теренах Закарпаття. Кожен учасник, котрий виявив бажання випробувати свої сили у подібному забігу, мав подолати різноманітні перепони (переправитись через річку, проповзти під колючою дротяною сіткою, здолати болото, піднятись мотузкою по схилу). До речі, водних і сухопутних перешкод було чимало. А ще треба було показати хороші легкоатлетичні здібності й навички орієнтування в лісі.

Реалізовувався захід Закарпатським центром туризму, Федерацією спортивного орієнтування Закарпатської області, Федерацією спортивного туризму Закарпаття, а також управлінням молоді та спорту Закарпатської ОДА, громадським об’єднанням „Екстремальні забіги Карпатами”. Взяти участь в екстремальній гонці мали змогу всі бажаючі, а не лише професійні спортсмени.Потрібне лише бажання, сила волі та завзяття. Адреналін, що зашкалював, емоції, які перехлюпували через край, усвідомлення того, що ти все здолав і дістався омріяного фінішу, – усе це кожен учасник „Гонки Героїв” отримав з надлишком.
Мета екстремального забігу „Гонка Героїв” – популяризувати здоровий, активний спосіб життя серед людей, сприяти формуванню сильної, психічно стійкої й фізично витривалої особистості, здатної діяти адекватно за екстремальних умов.

Старт "Гонки героїв" в Оріховиці
Старт “Гонки героїв” в Оріховиці

Загалом в екстремальній гонці взяли участь більше 100 осіб з міст Києва, Львова, Чернівців, Закарпатської області та навіть гості зі Словаччини.

Учасники фестивалю змагалися на дистанції для дорослих – „Гонка спритності” (5 км+15 перешкод), та дітей – „Дитяча гонка” (800 м+8 перешкод – для дітей віком від 4 до 10 років).

Отже, в найпрестижнішій категорії „Еlite” в запеклій боротьбі перемогу вдалося здобути Вадиму Рогозовському з Київської області з результатом 0:24:05 хв, друге місце виборов Фечо Георгій з Ужгорода – 0:24:15 хв, третє місце дісталося Сергію Расчупкіну з Мукачева – 0:24:32 хв.

Серед жінок 1 місце дісталося керівнику гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Наталії Дешко.

У категорії „Standart” першим дістався фінішу Олександр Тодоров з результатом 0:34:39 хв, другим був Ярослав Денисюк – 0:35:02 хв, третім – Олексій Назаренко – 0:35:42 хв.

Гонка героїв - у фестивалі взяли участь і наймолодші :)
У фестивалі взяли участь і наймолодші 🙂

У командному забігу (5 осіб) перемогу святкували хлопці з Національної гвардії, які подолали дистанцію з результатом 0:29:34 хв, „срібло” дісталося команді Закарпатського центру туризму – 0:32:11 хв, „бронзою” задовольнилася команда ТРК „Тиса – 1” – 0:47:10 хв.

Переможених у забігу не було, непросту дистанцію здолали всі учасники. На фініші кожен отримав медаль та футболку на згадку про участь у змаганнях. А ті, хто завершив забіг першим, отримали можливість взяти наступного року участь у подібній екстремальній гонці в Словаччині.

Запрошуємо всіх бажаючих з інших областей України навесні наступного року взяти участь у надзвичайно цікавих та емоційно насичених змаганнях „Гонка Героїв”, які на Закарпатті стануть гарною традицією.

Оргмасовий відділ ЗЦТ, ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У мукачівському дитсадку побували поліціянти із собаками
Наступний В УжНУ розпочався фестиваль "Студосінь-2016"