На Закарпатті визначали найкращого школяра – знавця історії


Олімпіада з історії України

22 січня, у День соборності України, до Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з’їхалися знавці історії, які змагалися за право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. 90 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти змагалися за звання найкращого у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського ІППО та Іван Мандрик, голова журі, завідувач кафедри нової і новітньої історії та історіографії історичного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор історичних наук, привітали юних інтелектуалів та наголосили, що проведення олімпіади у такий знаковий для нашої держави день стимулює майбутніх творців історії до нових звершень, налаштовує на позитив та віру у майбутнє. Лише той, хто пам’ятає і шанує історичне минуле свого народу, зуміє розбудувати вільну і могутню державу.

Юрій Шимон, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, викладач історії та суспільствознавства розповів про практичний та теоретичний тури, які складаються з різних типів завдань, побажав учасникам перемоги, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Москаль: Політичні партії не мають права втручатися в діяльність закладів освіти
Наступний Секретар Венеційської комісії: від Угорщини до України лунають дещо штучні вимоги