На Закарпатті визначили найкращих знавців французької та німецької мов


Олімпіада з іноземних мов у ЗІППО

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти завершилися олімпіадні змагання за звання найсильнішого знавця іноземної мови.

Учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатського краю з’їхалися до обласного центру, щоб взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької та німецької мов.

Відкрив олімпіади із німецької та французької мов Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського ІППО, побажав юним інтелектуалам цікавих змагань та успішних результатів.

Мирослава Ладченко, голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, доцент кафедри німецької філології факультету іноземної філології ДВНЗ „УжНУ”, та Анжеліка Габовда, голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, старший викладач кафедри англійської філології та методики викладання іноземних мов Мукачівського державного університету, викладач французької мови, побажали знавцям французької мови виваженості, натхнення, мудрості та розуміння.

Іванна Буксар та Олеся Рацюк, експерти-консультанти, методисти кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, ознайомили із ходом проведення олімпіади та побажали перемоги, повідомили в ЗІППО.

Нагадаємо, на обласній олімпіаді з англійської в Ужгороді була представниця Корпусу Миру США.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Блідий відмінник чи рум'яний трієчник? Про домашні завдання в школі
Наступний На Закарпатті відбулася обласна олімпіада з екології