На Закарпатті визначили переможців конкурсу “Учитель року-2016”


Учитель року-2016

Як ми вже зазначали, за звання найкращого претенденти змагалися впродовж двох днів.

У номінації “Англійська мова” перемогла Віолетта Македон, вчитель Берегівської ЗОШ №5. Кращим у номінації “Історія” визнано Михайла Чечура, вичеля Мукачівського ліцею. У номінації “Математика” перемогла Тетяна Варга – вчитель Новодавидківської середньої школи, що на Мукачівщині.

Цьогоріч вперше педагоги змагалися за звання кращого вчителя предмета “Захист вітчизни”. У цій номінації перемогу здобув Василь Король – вчитель загальноосвітньої школи с. Порошково Перечинського району. Загалом у кожній номінації змагалися п’ятеро педагогів.

Оголосили та нагородили переможців сьогодні, 11 лютого, під час урочистостей в обласному палаці дитячої та юнацької творчості “Падіюн”.

Закарпаття нині має п’ятьох педагогів – переможців Всеукраїнського конкурсу, які мають звання Заслужений вчитель України.

“Переконана, що переможці цьогорічного обласного змагання обов’язково повернуться зі званням найкращий вчитель із всеукраїнського конкурсу”, – зазначила Ганна Сопкова, директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА.

Цьогоріч серед лауреатів окрім переможців визначали й тих, хто посів у конкурсі друге та третє місце у кожній номінації. Поряд з відзнаками та грамотами вони також одержали грошові премії. Крім цього усі учасники конкурсу отримали посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.

Переможці ж представлятимуть Закарпаття на третьому підсумковому турі всеукраїнського конкурсу “Вчитель року 2016”, повідомили в прес-службі Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ - серед найсильніших важкоатлетів області
Наступний Актуальні проблеми Мукачівського аграрного коледжу обговорили на педагогічному семінарі