На Закарпатті визначили переможців конкурсу «Учитель року – 2018»


21 березня в обласному центрі відбулося нагородження переможців та лауреатів ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Як ми вже повідомляли, цьогоріч 138 педагогів Закарпаття боролися за звання найкращого в номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Як повідомляють організатори конкурсу, кожен із учасників упродовж І та ІІ турів конкурсу продемонстрував педагогічну мудрість і високу професійну майстерність, що є обов’язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя покоління, що підростає, майбутнього України, кожен поділився досвідом, яким чином веде своїх вихованців дорогою пізнання світу, дає перші уроки чесності і справедливості, виховує відповідальних, свідомих громадян України.

Зал у ПАДІЮНі був повний

За таких умов працювати і визначати найсильнішого фаховому журі міського (районного) та обласного етапів конкурсу було досить непросто.

Учителі року-2018 на Закарпатті

Та все ж за підсумками роботи трьох днів ІІ (обласного) туру було визначено лауреатів та переможців цьогорічного конкурсу.

Переможці
Переможці

У номінації «Українська мова та література» перемогла Тетяна Піцура, вчитель Лужанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Рахівської районної ради. Кращою у номінації «Німецька мова» визнано Оксану Решетар, вчителя Мукачівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Мукачівської міської ради. У номінації «Фізика» переміг Микола Пантьо – вчитель Виноградівської гімназії Виноградівської районної ради. У номінації «Фізична культура» найкращим визнано Нікіту Мельника, вчителя Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 19.

Виступає Ганна Сопкова
Виступає Ганна Сопкова

Директор департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації Ганна Сопкова, відкриваючи захід, наголосила: Закарпаття нині має сімох педагогів – переможців Всеукраїнського конкурсу в різних номінаціях і висловила сподівання на те, що і серед цьогорічних переможців є достойні отримати почесне звання «Заслужений учитель України», яке присуджують переможцям Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Закарпатські вчителі

У п’ятірці найкращих у кожній із номінацій, крім переможців, визначали й лауреатів – тих, хто посів друге та третє місця. Поряд з відзнаками та грамотами вони одержали грошові премії. Також усі учасники конкурсу отримали посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.

Нагороджені

Переможці ж представлятимуть Закарпаття у третьому турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Дует викладачів МДУ провів турне по Ізраїлю й записав кліп (відео)
Наступний Одарка Долгош презентувала в Ужгороді нове мистецтвознавче дослідження (фото)