Найкращих школярів Закарпаття в ОДА відзначили грошовими преміями та подарунками


Найуспішніші школярі Закарпаття

Доброю традицією стало під час підбиття підсумків за минулий навчальний рік у рамках розширеного засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відзначати тих учнів та вчителів, які завдяки своїй спільній наполегливій праці досягли високих результатів у навчанні та науково-дослідницькій роботі.

Так, 16 серпня за підсумками 2017/2018 начального року було відзначено грошовими преміями та грамотами департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 42 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 15 переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та трьох випускників, які склали зовнішнє незалежне оцінювання з максимальним результатом – 200 балів з навчального предмета.

Переможців інтелектуальних змагань, а також їхніх вчителів відзначили керівники краю – заступник голови державної адміністрації Ярослав Галас та голова обласної ради Михайло Рівіс.

За І перше місце учні отримали 4 тисячі гривень, за друге – 3 тисячі, за третє – 2 тисячі гривень. Вчителі, які їх підготували, за перше місце отримали 8 тисяч гривень, за друге – 6 тисяч, за третє місце – 4 тисячі гривень.

Ярослав Галас, Михайло Рівіс, Ганна Сопкова

Щороку в області цінними подарунками – швейцарськими годинниками та ручкою „Parker” – відзначають абітурієнтів, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали 200 балів з навчального предмета. Таких на Закарпатті у цьому році троє: Наталія Рошко, випускниця Рокосівської загальноосвітньої школи I – III ступенів Хустського району (хімія), Кирил Туріна, випускник Мукачівського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” №11 (англійська мова) та Валентин Фречка, випускник Сокирницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної адміністрації (хімія).

Щодо Валентина Фречки нагадаємо, що серед його цьогорічних перемог і гран-прі на Олімпіаді геніїв (США), і ряд перемог у міжнародних конкурсах за винахід виготовляти папір із опалого листя. Тож окремою премією розміром 10 тисяч гривень його відзначено за перемогу, здобуту у Кенії на міжнародній олімпіаді з екології.

Спільну відзнаку обласної державної адміністрації та обласної ради „За розвиток Закарпаття” заступник голови державної адміністрації та голова обласної ради вручили Василю Химинцю, доктору фізико-математичних наук, професору кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У засіданні колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА взяв участь заступник міністра (фото)
Наступний Заступник міністра Павло Хобзей відвідав виставку юних закарпатців в ОДА