Молодіжний проект «Твоя країна» – в Ужгороді


Проект "Твоя країна" в Ужгороді

Нещодавно добіг завершення найкрутіший усеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна», який дає змогу студентам із різних куточків нашої держави подорожувати нею, пізнавати її, причому з мінімальними затратами. Організаторами проекту виступили студентка хімфаку Олександра Боршош та її помічники – студентка ФСН Уляна Савчак та Антон Коба.

Особливістю проекту є те, що його учасником може стати всяк охочий, хто хоче показати родзинки свого міста, села чи краю загалом. Гасло «Твоя країна» – «25 областей до 25 років».

Заявок на участь було близько 90 – відповідно до умов проведення, відібрали тринадцятьох найкращих з різних куточків України: Дніпропетровська, Херсона, Києва, Одеси, Черкас, Сум, Чернігова, Львова та Тернополя.

Координатор проекту в Ужгороді Олександра Боршош поділилась, що особисто для неї «Твоя країна» – це соціальний, культурний та моральний розвиток.

«Цей проект дає можливість розширювати світогляд, виходити  за межі зони комфорту, збагачуватись новими знаннями та неймовірними враженнями. «Твоя країна» змінив моє  життя: зараз не можу вже уявити себе без цього проекту, а з ним і без нових зустрічей, незабутніх пригод та емоцій. Я його обожнюю.

Сама побувала у декількох поїздках, у своєму місті організовувала візити вже двічі і на цьому зупинятися не збираюсь, оскільки  життя – то рух. Тож подорожуйте, мрійте, розвивайтеся! Уже пройшло декілька днів з моменту від’їзду учасників, а емоції досі переповнюють мене, вражень, мабуть, на декілька місяців вистачить. Неймовірно класні люди до нас завітали – склалося враження, ніби ми знайомі декілька років».

До обов’язків організаторів входило забезпечення програми візиту, а також проживання та харчування його учасників. Олександра Боршош наголосила, що робили все від душі, аби реалізувати проект на найвищому рівні.

Закарпатська казка для туристів тривала 3 дні, протягом яких вони відвідали найкращі туристично-рекреаційні зони краю (о. Синевир, водоспад Шипіт, г. Гимба), познайомилися з атмосферою міста, наситилися його багатогранною історією, відчули смак гармонії разом з «Meditation Room», побувавши богами пісочної анімації у ЦМР «Небо», відвідали тренінг «Мистецтво самопрезентації» та майстер-клас з писанкарства, а також відірвалися на паті «Нот сон».

«Особисто для мене ТК – це суперможливість пізнати, наскільки прекрасною є наша країна і люди в ній: від заходу до сходу, від півночі до півдня. Це рюкзак за плечима і хороший настрій, який не залежить від погоди. Це пункт призначення приємних зустрічей та причал позитивних емоцій!

Власне, тому я й долучилася до організації ТК, адже це так приємно, коли даруєш частинку себе і отримуєш багато таких частинок навзаєм. Звичайно, хотілося показати всю невимовну красу нашого рідного міста, його історію, мультикультурність і вміння розуміти одне одного серед такого розмаїття мов і культур.

Та й узагалі, організація будь-якого дійства, проекту тощо завжди спонукає вдосконалюватися та робити свято для інших ще кращим. Тому бажаю всім мандрувати, самим організовувати поїздки. Нехай кругообіг таких теплих зустрічей та подорожей ніколи не зупиняється», – розповіла Уляна Савчак.

Організатори виловлюють безмежну вдячність ГО «Справа Кольпінга», Управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА, а також «Meditation Room» за смачну халву та  мантри, ЦМР «Небо» за можливість розкрити свій творчий потенціал помалювавши на піску, Наталі Мордованець за фінансову допомогу, а також Роману Славіку за знайомство з багатогранною історією Ужгорода.

Море позитивних вражень та емоцій не відпускало учасників додому. Ужгород завжди відкритий до нових несподіваних знайомств та теплих зустрічей, тому з нетерпінням очікує гостей вже наступної весни!

Віра Лабич,
фото Олександри Боршош,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські туризмознавці підкорили ще одну гірську вершину
Наступний Квіт став радником Порошенка