Навчальний рік у Закарпатському угорському інституті почався в реформатській церкві виконанням “гімнів двох держав”


Початок навчального року в Закарпатському угорському інституті

Про це повідомили на сайті департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Як зазначили у департаменті, урочисте відкриття нового навчального року у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ відбулося 23 вересня у приміщенні реформатської церкви Берегова.

Урочистості розпочалися внесенням “історичних прапорів Закарпаття” та виконанням гімнів двох держав. На свято було запрошено поважних гостей, серед них Іштван Грежо, уповноважений уряду Угорщини, Йожеф Бачкаі, заступник держсекретаря міністерства зовнішньо-економічних та закордонних справ Угорщини, Ерно Кешкень, Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні, Йожеф Бугойло, Генеральний консул Угорщини в м. Ужгород, Ендре Саліпскі, консул Угорщини в м. Берегово, Василь Брензович, народний депутат України, голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС). Від департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації на урочистостях також був присутній Атілла Штерр, заступник директора департаменту.

Відкрила святковий захід Ільдико Орос, президент Закарпатського угорського інституту ім. Ф.Ракоці ІІ. Вона розповіла про цьогорічну вступну кампанію до навчального закладу та про досягнення вишу за попередній рік.

Цього навчального року у виші навчатиметься 1081студент, з них 93 – першокурсники. Після офіційного привітання першокурсники прийняли присягу та тепер гордо можуть називати себе студентами вищого навчального закладу – Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ.

Завершилися урочистості спільною молитвою за всіх студентів, після якої духовенство благословило студентів на добре навчання.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгородському торговельно-економічному коледжі застосовують нестандартні форми навчання
Наступний Для студентів МДУ розпочався новий театральний сезон