Норвезьких школярів змушують на уроках грати в комп’ютерні ігри


комп'ютерні ігри на уроках

Норвезьким школярам додали ще один предмет: тепер вони мусять 5 годин на тиждень грати в комп’ютерні ігри. Кіберспорт включено до програми школи Garnes Vidaregåande Skole.

Йдеться не про розрядку після важкого дня. На геймерських уроках учні виконуватимуть завдання й отримуватимуть оцінки. Вони мають продемонструвати знання гри, тактичні навички, роботу в команді. Вважається, що комп’ютерні ігри, особливо з кількома учасниками, розвивають управлінські якості, здатність працювати в стресових умовах, добиватися результату з різними партнерами.

Спорт теж не зайвий для геймерів. Учні мають проходити фізпідготовку для поліпшення рефлексів і витривалості – щоб отримати високі оцінки.

Класи для кіберуроків уже підготовлені. Матеріал навчання ще обирають, серед пропозицій такі популярні ігри: Dota 2, League of Legends, Counter-Strike і Starcraft II.

Як відомо, найкращий спосіб відбити охоту до чогось – зробити це обов’язковим. Може, хитрі норвезькі педагоги просто борються з комп’ютерною залежністю своїх школярів, припускають на сайті eduget.com.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті визначили найкращого юного знавця історії
Наступний Історія Ужгородської греко-католицької богословської академії ім. Блаженного Теодора Ромжі