Оксана Бабунич може піти з посади начальника управління освіти Ужгорода


Виступає Оксана Бабунич
Оксана Бабунич

Очільниця управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич виграла конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє Закарпаття онлайн із покликанням на свої джерела в Закарпатській ОДА.

Як повідомляють, конкурс відбувся минулого понеділка – 4 грудня.

На конкурс було подано всього дві кандидатури. Оксана Бабунич із загальною сумою 12,50 балів обійшла іншого кандидата, який вже очолював цей підрозділ обласної влади після Помаранчевої революції, Євгена Ясінського (12,17 балів).

Журналісти припускають, що на користь рішення змінити одну з ключових посад у системі влади обласного центру на посаду керівника культури в структурі ОДА міг відіграти матеріальний чинник – посадовий оклад директора Департаменту культури Закарпатської ОДА становить 7100 гривень плюс надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, а за наявності достатнього фонду оплати праці – також стимулюючі виплати згідно з чинним законодавством, що в сумі може перевищити власне оклад.

На офіційному сайті Ужгородської міськради О.Бабунич досі вказана як керівник міської освіти.

Управління освіти Ужгородської міськради О.Бабунич очолювала з січня 2013 року.

Водночас офіційна інформація щодо зміни керівництва управління освіти Ужгородської міськради й управління культури Закарпатської ОДА поки що не оприлюднена.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Олександр Гаврош: Виступаючи проти закону "Про освіту", Будапешт позбавляє угорців можливості залишитися в Україні
Наступний На Воловеччині освітяни й медики вийшли на протест через невиплату зарплати (відео)