Особливості вступної кампанії-2018 до УжНУ


Доповідає відповідальний секретар приймальної комісії УжНУ Петро Горват

2018-го, замість дев’яти заяв, абітурієнти зможуть подавати лише сім, а сертифікати (крім іноземної мови) прийматимуть за останні три роки.

На засіданні Вченої ради УжНУ, яке відбулося 21 листопада, говорили про особливості й завдання вступної кампанії 2018 року.

За словами відповідального секретаря Приймальної комісії УжНУ Петра Горвата, умови прийому схвалені 15 жовтня й перебувають у Міністерстві юстиції України, тому ще не можна говорити про їх остаточну редакцію.

«Ми очікуємо кінцевого затвердження Умов – тоді почнемо повноцінну розробку правил прийому», – зауважив П.Горват. Незмінним залишається перелік предметів: 1. Українська мова і література. 2. Фіксований. 3. Два фіксовані на вибір. Виші мають право визначати, який коефіцієнт надати кожній позиції (у сумі – 0,9), тож Петро Петрович закликав представників факультетів УжНУ зважено підійти до підбору вагових показників.

Про особливості вступної кампанії 2018 року для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти

Буде можливість використовувати сертифікати ЗНО за останні три роки за винятком тестування з англійської мови, яке переформатують і додадуть аудіювання.

Замість дев’яти, абітурієнти зможуть подавати 7 заяв.

«Практика показує: професійно орієнтовані вступники ніколи не подають 9 заяв, а з іншого боку, інколи нерозумне використання великої кількості спроб викликає проблеми», – пояснив Петро Горват.

На спеціальності «Медицина», «Фармація», «Педіатрія» встановлено поріг у 150 балів на другий і третій предмети ЗНО (за винятком української мови та літератури).

Збільшено роль сільського коефіцієнта на аграрні спеціальності. В УжНУ таких три: «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Садівництво та виноградарство». Для можливості застосування сільського коефіцієнта, абітурієнту треба два роки проживати в селі й закінчити школу в рік вступу.

А от галузевий коефіцієнт діятиме на перший і на другий пріоритети, повідомила Ольга Брайлян на сайті Медіацентру УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді з'явилася вакансія завідувача ДНЗ
Наступний Вступники до магістратури 2018 року складатимуть ЗНО