Освітяни долучилися до прибирання Ужгорода (фото)


Ужгородські освітяни на толоці

22 квітня працівники департаменту освіти Закарпатської ОДА, Ужгородського міського управління освіти, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом».

Численна педагогічна громада Ужгорода змінила звичні офісні приміщення, шкільні кабінети та найнеобхідніше у роботі – ручку, комп’ютер, крейду – на садовий інвентар, чисте повітря.

Освітяни прибирали територію Боздоського парку в Ужгороді та вивозили чимало сміття. Дружня атмосфера та сонячна погода налаштувала містян на позитивний настрій, а виконана робота принесла неабияке задоволення, повідомили в ЗІППО.

Освітяни на толоці в Ужгороді

Участь у толоці стимулює громадян підтримувати чистоту, але найбільша проблема – це не залучати містян до таких акції, а навчитися не смітити, не забруднювати водойми, не вирубувати ліси, правильно утилізувати батарейки, акумулятори, роблячи так свій внесок в охорону навколишнього середовища. Любов до своєї землі, держави починається з найменшого – бажання і прагнення жити в чистій країні.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський університет визнаватиме дипломи про вищу духовну освіту
Наступний У конференції філологів та журналістів в УжНУ взяли участь молоді науковці з 10 країн світу