Педагоги й учні з Литви побували в Закарпатській облраді (фото)


Зустріч із Михайлом Рівісом
Зустріч із Михайлом Рівісом

Діти з Каунаського самоврядного району Литовської Республіки розповіли голові Закарпатської обласної ради М. Рівісу про свій відпочинок в ,,Арніці”.

Михайло Рівіс. Подарунки гостям
Подарунки для гостей

22 липня голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зустрівся з дітьми із Каунаського самоврядного району Литовської Республіки та супроводжуючими їх педагогічними працівниками, які у ці дні перебувають на відпочинку на Закарпатті у рамках реалізації спільно з Каунаським самоврядним районом проекту Міжнародних дитячих таборів.

Екскурсія обласною радою для литовців
Екскурсія обласною радою для литовців

Під час зустрічі литовські діти та педагогічні працівники поділилися враженнями про свій відпочинок, подякували за гостинність та теплий прийом на Закарпатті, зазначили, що взаємодія, яка здійснюється у рамках проекту Міжнародних дитячих таборів, сприяє забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створює умови для їх змістовного відпочинку, творчого і духовного розвитку.

У сесійному залі
У сесійному залі

Михайло Рівіс запевнив гостей з Литви, що такий обмін продовжуватиметься і надалі, оскільки це сприяє зміцненню дружніх зв’язків між нашими регіонами – Закарпатською областю України та Каунаським самоврядним краєм Литовської Республіки.

Подарунки гостям
Подарунки гостям

Голова обласної ради вручив усім дітям і педагогічним працівникам сувеніри та запропонував відвідати екскурсію адміністративною будівлею, у якій розташовані Закарпатська обласна рада і Закарпатська обласна адміністрація. Адміністративна будівля збудована за проектом чехословацьких архітекторів у 30-х роках минулого століття і з того часу не зазнавала значних реконструкцій, до сьогодні експлуатується для потреб громади області.

У ліфті "патерностер"
У ліфті “патерностер”

Зазначимо, що організована група дітей з Литви з 12 липня 2019 року перебуває на відпочинку у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”, розташованого у с. Нижні Ворота Воловецького району серед мальовничої природи. Для організації змістовного відпочинку дітей, поглиблення знань про Україну, організації активного дозвілля дітей розроблено програму, яка передбачає автобусні та пішохідні екскурсії з відвідуванням рекреаційних та історичних об’єктів нашої області, різноманітні культурно-масові та спортивні заходи, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Посада директора Закарпатського ІППО стала вакантною
Наступний Винахід Валентина Фречки втілюють на промисловому рівні