Педагоги УжНУ вчаться створювати електронні підручники


Кафедра педагогіки та психології УжНУ

Про опанування технологією створення презентацій для унаочнення лекцій, формування повноцінних електронних підручників ішлося в лекції, яку для викладачів кафедри педагогіки та психології провів завідувач лабораторії мультимедійних технологій навчання Центру інформаційних технологій професор Володимир Нелюбов, повідомив Медіацентр УжНУ.

Завідувач кафедри педагогіки та психології професор Василь Росул зауважив:

«Ми забезпечуємо читання лекцій на всіх факультетах університету, тому повинні ефективно використовувати новітні інформаційно-комунікаційні технології на базі сучасної комп’ютерної техніки.

Також плануємо створювати презентації для унаочнення лекцій, продовжувати практику завантаження публікацій до електронного репозитарію університету, навчальних матеріалів для студентів – у систему електронного навчання. Тому співпраця з ЦІТ університету для нас цікава, потрібна та ефективна».

На лекції йшлося про ефективність презентацій, особливості електронних підручників та структуру мультимедійних електронних навчальних матеріалів.

До слова, професори кафедри педагогіки та психології Василь Росул та Володимир Староста взяли участь у рецензуванні електронних підручників, підготовлених працівниками Центру інформаційних технологій.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачівському університеті підвищують кваліфікацію музкерівники області
Наступний У Мукачеві закріпили вулиці за школами. Не всі погоджуються з поділом