Педагоги Закарпаття і Дніпропетровщини ділилися досвідом зі створення електронних підручників (фото)


Учасники відеомосту із Закарпаття

28 березня відбувся відеоміст навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти у Закарпатській та Дніпропетровській областях за темою «Створення навчальної літератури, посібників, електронних засобів навчального призначення».

Своїми здобутками зі створення навчальної літератури професійного спрямування ділилися дві області. З вітальним словом до присутніх звернулася директор НМЦ ПТО у Закарпатській області О.В.Слюсарєва, яка ознайомила із системою професійно-технічної освіти області, зазначила основні завдання центру з підвищення якості надання освітніх послуг.

7

Більш широко про діяльність НМЦ ПТО та педагогічних працівників ПТНЗ Закарпаття щодо розробки навчальних посібників, практикумів, робочих зошитів тощо розповіла заступник директора І.М.Ладижець. Адже, зазначила вона, від забезпечення навчально-виробничого процесу якісною навчальною, методичною літературою залежить і якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників. Також поділилася досвідом створення електронних навчально-методичних комплексів із конкретних професій, над створенням яких працюють творчі групи педагогічних працівників області.

6

З особливостями розроблення електронних підручників професійного спрямування «Товарознавство непродовольчих товарів» (кваліфікація: 3, 4 розряди), «Основи радіоелектроніки» (кваліфікація: 3 розряд) знайомила завідувач інформаційно-аналітичним кабінетом НМЦ ПТО Н.М.Палош.

Також вона розповіла про особливості різних Інтернет-сервісів, які використовуються педагогами нашої області при створенні електронних посібників.

5

Цікавим досвідом із цієї проблематики поділилися колеги з Дніпропетровщини. Зокрема, мова йшла про практичні підходи до організації роботи з підготовки навчальних видань, використання електронного навчально-методичного комплексу «База знань», використання програмних продуктів для створення електронних посібників.

Обмін досвідом був цікавим, корисним. Проведення подібних заходів дає можливість рухатися вперед, шукати цікаві ідеї і не зупинятися на досягнутому, повідомили в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті пройшов другий етап пробного ЗНО
Наступний Як записати дитину в дитячий садок в Ужгороді по-новому (відео)