Перші дипломовані магістри в УжНУ-2016 – туристи


Після вручення дипломів туристам УжНУ

11 березня студенти-магістранти денної та заочної форм навчання факультету туризму та МК отримали свої дипломи. Випускники дуже хотіли, щоб вручення відбулося в головному корпусі вишу, бо саме тут, у цих стінах, починалось їхнє навчання.

Ще учорашніх студентів, а нині випускників, прийшли підтримати й привітати родичі, друзі, а також уже рідні викладачі, пише Ксенія Шокіна на сайті Медіацентру УжНУ.

Після вступного слова заступника декана з навчальної роботи Андрія Мельника пролунав Гімн України. Відтак Андрій Васильович зауважив, що нині розвиток туризму в Україні є пріоритетним, і висловив сподівання, що наші випускники стануть важливим елементом підтримки і виведення українського туризму на якісно новий рівень.

Доцент кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Галина Кіш звернулася до випускників із вітальним словом:

«Цікаві, довгі, веселі та незабутні п’ять з половиною років закінчилися. Ми пишаємося, що мали честь навчати вас, співпрацювати з вами, співпереживати вам. Сподіваємося, що здобуті в університеті знання зможете використати в майбутньому».

Магістри отримали свої дипломи та висловили слова подяки. Випускник спеціальності «Туризмознавство» Віктор Опаленик подякував батькам, які підтримували своїх дітей у період навчання. Відтак звернувся до працівників кафедр:

«Ви сумлінно працювали з нами 5 років, тож ми знаємо, що всього можна досягти своєю працею. Наша перша пара починалася зі слів: «Туризму на Закарпатті немає». Я сподіваюся, що після нашого випуску він з’явиться. Ми вже доклали і ще докладемо до цього зусиль».

Наостанок заступник декана Андрій Мельник побажав туризмознавцям добра, злагоди, достатку, миру та Божого благословіння. У добру путь!

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Уряд змінив процедуру видачі атестатів і свідоцтв
Наступний Обласна олімпіада серед майбутніх електриків відбулася у Виноградові