Почався обласний етап захистів наукових робіт юних академіків


Мала академія наук України

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 17.12.2015 № 350 сьогодні, 29 січня, на Закарпатті розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Змагання проходитимуть у такі терміни за науковими відділеннями:

  • 29 січня 2016 року – відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;
  • 5 лютого 2016 року – відділення фізики і астрономії, математики, економіки, технічних наук та комп’ютерних наук;
  • 12 лютого 2016 року – відділення хімії та біології, екології та аграрних наук;
  • 19 лютого 2016 року – відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства.

У конкурсі беруть участь учні 9 – 11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. За умови виконання ними випробувань із базових дисциплін за програмами 9 класу у змаганнях можуть брати участь і учні 7 – 8 класів.

До участі в ІІ етапі конкурсу допускаються кандидати та дійсні члени МАН, які стали призерами і зайняли перші місця (як виняток другі) у І етапі конкурсу.

Конкурс-захист має характер особистої першості. Переможці визначаються в кожній секції за сумою балів, отриманих учасниками в усіх розділах програми конкурсу.

Перше місце отримує учасник, який набрав 80 і більше балів, ІІ місце – 75-79 балів, ІІІ місце – 70-74 бали. За умови рівності сум балів декількох учасників місця визначаються з урахуванням підсумків захисту науково-дослідницьких робіт, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачівському училищі провели олімпіаду з охорони праці
Наступний У Мукачівському державному університеті перенесли початок семестру