Поліціянти та пожежники завітали до мукачівського дитсадка (фото)


Фото на з поліціянтами та пожежниками на згадку

19 травня 2016 року на базі дошкільного навчального закладу № 19 м. Мукачева відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на тему «Формування основ здорового способу життя».

Вихователь старшої групи Надія Вікторівна Турянин із допомогою сучасних інтерактивних засобів запросила дітей до віртуальної подорожі по місту, влаштувавши їм справжні випробовування з основ безпеки життєдіяльності.

ДНЗ №19 Мукачева

Потрапляючи у казкову історію з поросятком через театралізоване дійство, організовуючи імпровізований відпочинок на природі, розплутуючи цікаві, подекуди небезпечні ситуації на екрані, приймаючи активну участь у грі-естафеті з жаринками, малята ділилися з присутніми своїми знаннями про те, як діяти у надзвичайних ситуаціях, пригадували працівників спеціальних служб порятунку людей та їх призначення, називаючи екстрені номери телефонів, програючи їх виклик в тій чи іншій ситуації, що склалася.

Під час виконання завдання в ДНЗ №19 м. Мукачева

Справжнім сюрпризом і для дітей, і для дорослих, стала активна участь в заході й самих працівників спецслужб, а саме поліції та пожежної частини.

Мукачівські дошкільнята

Наприкінці засідання його учасники жваво ділилися враженнями від побаченого та власним досвідом організації роботи з дошкільниками в цьому напрямку.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські школярі до Дня Європи складали біля ОДА карту континенту (фото)
Наступний Професор Тиводар розповів про справжні витоки русинства