Представникам закарпатських ПТНЗ розповіли про новації в українському освітньому законодавстві


Вебінар для юрисконсультів ПТНЗ Закарпатської області

На Закарпатті відбувся вебінар для юрисконсультів професійно-технічних навчальних закладів на тему „Інновації в законодавстві України”.

У рамках всеукраїнського тижня права представник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Михайлівна Тимчук, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, поінформувала юрисконсультів ПТНЗ про основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”, ознайомила з буклетами Мін’юсту з питань захисту прав громадян та інформаційним виданням «Юстиція відкрита для людей».

Усі учасники вебінару мали змогу переглянути соціальні відеоролики та відеоблоги міністра юстиції України. Крім того, наголошено, що кожен працівник юридичної служби у своїй діяльності зобов’язаний керуватися «Загальним положенням про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 р. № 1040 та повинен організовувати свою роботу в напрямку правильного застосування, неухильного дотримання та запобігання порушенням вимог законодавства.

Методист НМЦ ПТО Словенка-Козлова С.С. у своєму виступі звернула увагу слухачів на основних нововведеннях Закону «Про освіту». Також зазначила, що порядок документообігу в закладі освіти регламентується інструкцією з діловодства, розробленою навчальним закладом на основі Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою  Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. N 1242, положеннями про структурні підрозділи, посадовими інструкціями. Разом з тим наголосила на необхідності розмежування кадрових наказів за строками їх зберігання.

За матеріалами навчально-методичного центру
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ побували в ужгородському СІЗО
Наступний В Ужгороді хочуть скасувати безкоштовний проїзд для школярів (відео)