Представники Корпусу Миру США побували на Рахівщині


Корпус Миру США у Рахові

Удосконалення знання іноземних мов є на порядку денному держави: 2016 рік оголошено роком удосконалення володіння англійською мовою. Дане рішення є надзвичайно актуальним для Рахівського району, найвіддаленішого від обласного центру Закарпатської області, розміщеного у високогірному регіоні на відстані 200 км від Ужгорода.

Завдяки підтримці Посольства США в Україні та за ініціативи вчителя англійської мови Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяни Цуперяк – випускниці програм міжнародних обмінів США, у районі запроваджується проект із удосконалення викладання англійської мови у школах району.

У рамках проекту проводитимуться два тренінги для вчителів англійської мови з усіх 30 місцевих шкіл. Учителі матимуть можливість переконатися у необхідності використання сучасних методів і технологій для викладання англійської мови, їх забезпечать друкованими посібниками з необхідними ресурсними посиланнями.

Проект імплементується у співпраці з районним відділом освіти за активної участі завідувача районного методичного кабінету Тиберія Ціглера та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, місцевими громадськими організаціями і громадами сіл.

Головною метою проекту є розробка програми викладання англійської мови у сільських загальноосвітніх школах, заснованої на використанні американських джерел для вивчення англійської мови як іноземної.

Метою проекту є надання матеріалів для навчання мові учнів, удосконалення методів викладання і професійного розвитку вчителів англійської мови; проведення тренінгів і семінарів із метою покращення рівня викладання; використання досвіду американських фахівців.

У рамках проекту 12 травня проведено вступну конференцію для 30 вчителів району. Під час конференції її учасники мали змогу поспілкуватися і взяти участь у методичних дискусіях з Пеггі Волтон – кандидатом наук, волонтером Корпусу Миру США, яка ознайомила присутніх із американськими педагогічними стратегіями для покращення ефективного володіння учнями навичками читання і підготовки до складання тестів з англійської мови.

Методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Мар’яна Тріфан представила педагогам оновлені вимоги та методичні рекомендації до ДПА та ЗНО 2016: формат та критерії оцінювання.

Голова правління Закарпатської професійної асоціації жінок-освітян „Перспектива”, випускниця програм міжнародних обмінів США Катерина Попадюк ознайомила присутніх із напрацюваннями американських педагогів та дослідників у галузі викладання англійської мови та порекомендувала до використання вебсайт Державного Департаменту США з методики викладання англійської мови як іноземної : http://americanenglish.state.gov/

Проект є першим у регіоні, метою якого є імплементація нових сучасних підходів і методів викладання і вивчення англійської мови з використанням американських методик для вдосконалення громадянської освіти засобами використання міжнародної педагогічної філософії та відповідних методичних матеріалів. Програма поєднує у собі ефективні стратегії викладання з використанням ІТ та Інтернету, виховання культурних і релігійних відмінностей та толерантності на основі світового педагогічного досвіду.

Рахівський район є дуже привабливим для розвитку туристичної індустрії, тому молоді люди розуміють необхідність володіння Інтернетом і англійською мовою для їхнього професійного росту.

Проект є важливим кроком для забезпечення вчителів і учнів загальноосвітніх шкіл району необхідними ресурсами й інформацією для вдосконалення викладання і розвитку володіння англійською мовою одночасно з вихованням в учнів громадянської відповідальності.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Інтерв'ю з відомим ужгородським скульптором Михайлом Беленем
Наступний Берегівська українська школа №5 незабаром матиме угорськомовний нахил