Представники МДУ взяли участь у науковій конференції у Словаччині


На конференції виступає Надія Брижак

08-09 березня 2018 року в Podhajska (Словацька Республіка) відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Socio-economic and humanitarian aspects of the world innovative transformations».

Організатор конференції: Europsky Institut dalsieho vzdelavania (IČO: 42334390). На конференції були присутні представники з різних регіонів України і Словачини, Польщі.

Від Мукачівського державного університету на конференції виступила доцент кафедри теорії та методики початкової освіти Надія Брижак з доповіддю «Особливості змісту, методів, форм культурно-дозвіллєвої діяльності школярів».

Представлені доповіді торкнулися нагальних питань освіти, педагогіки, психології, економіки, менеджменту і права.

Традиційно, на початку конференції були відзначені кращі керівники та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України за результатами співпраці з EIDV. Подякою від президента EIDV Jozefa Zat`ko також була нагороджена і доцент Мукачівського державного університету Брижак Надія Юріївна.

За результатами конференції видано збірник наукових праць «Europska VEDA» (Республіка Словаччина), який структурований за наступними напрямами: публічне управління і адміністрування; економіка; філософія, політологія, соціологія; педагогіка; психологія; соціальні комунікації та має 11 індексів цитування, повідомили в МДУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгородському торговельно-економічному коледжі обговорювали перспективи професії «бухгалтер»
Наступний Студентки УжНУ стануть моделями на Ukraїnian Fashion Bazaar