Представники США навчають англійської в МДУ


Знання іноземної мови – це не забаганка, а необхідність, це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

Саме тому в Мукачівському державному університеті мовне волонтерство набирає обертів. З 5 серпня в університеті стартував тиждень практичних занять з англійської мови із залученням коучів зі Сполучених Штатів Америки: Боба Мінтона, Медді Реп, Чарлі Тота, Трістана О’Мейлі.

Заняття проводяться з урахуванням рівня володіння англійською мовою: група для студентів та слухачів рівня В2, окремо запропонована програма для викладачів університету та спеціальні заняття, спрямовані вже на англійських філологів.

Атмосфера на заняттях легка та невимушена, всі спілкуються із великим задоволенням. Це чудова можливість покращити свої розмовні навички. Волонтери пропонують слухачам різноманітні форми роботи: від бесід з елементами відповідей на питання до графічного зображення окремо взятої теми.

Цікава тема була запропонована про стереотипи у суспільстві, про значення справедливості і рівності у навчанні, про виховання відповідальності вже зі шкільного віку. Заняття ще тривають, а слухачі з нетерпінням чекають на англомовну екскурсію у Мукачівський замок «Паланок» разом з волонтерами, повідомили в МДУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завтра в Ужгороді почнеться літня школа з програмування з рекордною кількістю учасників
Наступний В УжНУ стартувала IV Міжнародна літня школа з програмування