Представники УжНУ взяли участь у міжнародній туристичній виставці у Києві


Факультет туризму УжНУ на виставці у Києві

30 березня – 1 квітня на території Міжнародного виставкового центру у Києві відбулася 22-а Міжнародна туристична виставка UITT «Україна – Подорожі та туризм». Цього року її учасниками стали понад 250 туристичних компаній, туроператорів, національних та місцевих туристичних асоціацій, організацій, готелів, представництв багатьох країн світу, серед яких Україна, Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Кіпр, Словаччина, Словенія, США, Таїланд, Туніс, Туреччина, Угорщина тощо.

Виставка UITT («The Ukraine International Travel & Tourism Show») є епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, збираючи під одним дахом перших осіб, професіоналів туристичного ринку національного та міжнародного рівнів, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Виставка UITT – це дзеркало галузі: тут збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари та конференції, розглядаються гострі проблеми та визначаються перспективи дальшого розвитку, створюються нові продукти, укладаються контракти.

У рамках цьогорічної виставки провели понад два десятки різнотематичних семінарів і круглих столів.

У складі делегації від Закарпаття на чолі з начальником управління туризму і курортів Денисом Маном був і доцент кафедри туризму факультету туризму та міжнародних комунікацій ДВНЗ «УжНУ» Василем Кочан.

Плідним виявилося засідання круглого столу на тему «Стратегія розвитку туризму в Україні», організованого Департаментом туризму і курортів України Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Центром розвитку туризму, Київською міською державною адміністрацією та GIZ.

Українська асоціація активного та екотуризму за участі Міністерства екології і природних ресурсів України та департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України організували і провели круглий стіл на тему «Інновації і найкращі рішення в активному і екотуризмі», куди також була запрошена закарпатська делегація, адже порушувалися питання, які є проблемними саме в Карпатському регіоні.

Надзвичайно дискусійним видався круглий стіл з участю нашої делегації на тему «Підвищення якості екскурсійного обслуговування шляхом вдосконалення системи професійної підготовки спеціалістів туристичного супроводу і кваліфікаційних вимог до них».

За інформацією доцента кафедри туризму УжНУ В.М. Кочана

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачівському університеті відбулася зустріч із Андрієм Курковим та іншими відомими письменниками
Наступний На Закарпатті визначили найкращих школярів-екскурсоводів