Представники відомих європейських ІТ-компаній відвідали Ужгородський університет (фоторепортаж)


Керівництво факультету інформаційних технологій УжНУ разом з представниками фірми Lufthanza
Керівництво факультету інформаційних технологій УжНУ разом із представниками фірми Lufthanza

У середу, 9 березня, гостями факультету інформаційних технологій стали представники німецької фірми Lufthansa Томаш Сентнер – голова web:{ui} сервісу Lufthansa systems, Аттіла Беркі – team leader команди web:{ui} сервісу, до яких приєдналися співзасновники угорсько-української ІТ-компанії Azinec LLCЮрій Раковці та Томаш Проц.

Ці фірми активно просувають ІТ-проекти та технології в авіаційній сфері, тож мають природний мотивований інтерес до діяльності факультету інформаційних технологій сусіднього з Європейським Союзом вишу, повідомили в Медіацентрі Ужгородського національного університету.

Ознайомлення з матеріальною базою факультету
Ознайомлення з матеріальною базою факультету

Керівництво факультету (декан І.Ф. Повхан, завідувачі кафедр О.Г. Лавер та О.В. Міца) разом зі студентами презентували гостям здобутки підрозділу за останні три роки.

Під час презентації
Під час презентації

Перегляд презентації мав наслідком жваву дискусію, яка тривала кілька годин. Гості також ознайомилися з матеріальною базою факультету та з лекційними курсами, які слухають студенти. Особливу зацікавленість викликали дисципліни, присвячені ІТ-технологіям та мовам програмування.

Томаш Сентнер та Ігор Повхан
Томаш Сентнер та Ігор Повхан

Результатом плідної дискусії стала домовленість про співпрацю у галузі новітніх ІТ-технологій, в зв’язку з чим Lufthansa systems усерйоз зацікавилася роботою літньої школи з програмування, яка буде проводитись на базі факультету – пообіцяли взяти в ній активну участь та залучити згодом до співпраці кращих студентів літньої школи.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін УжНУ доцента О. Г. Лавера

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді затвердили порядок призначення і звільнення директорів навчальних закладів
Наступний Школярі із Закарпаття перемогли на Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості пам’яті Тараса Шевченка