Проблеми під час вступної кампанії-2017 на Закарпатті (відео)


вступ до вищого навчального закладу

Вступна кампанія-2017 перетнула екватор. 19 липня у вишах підбивають попередні підсумки та намагаються усувати недоліки. Після збою в системі електронної подачі документів деяким абітурієнтам дозволили подавати їх у паперовому вигляді. Хто може подавати такі заяви, та які ще проблеми долають майбутні студенти на шляху до омріяної професії, – дізнавалася Мирослава Жабей, журналістка телеканалу “Тиса-1”.

Близько 30 заяв у паперовому вигляді зареєстровані у приймальній комісії Ужгородського національного університету. Подати такі документи можуть особи, які належать до пільгових категорій – діти-сироти, інваліди, учасники бойових дій тощо.

Петро Горват, відповідальний секретар приймальної комісії Ужгородського національного університету:

“Це стосується винятково тих вступників, у яких є розбіжності персональних даних у сертифікаті, атестаті та інших документах. Такі особи мають звернутися до нас, ми звертаємося, відповідно, до Інфоресурсу з тим, щоб ці заяви були створені і внесені в Єдину базу”.

У приймальних комісіях інших закарпатських вишів говорять і про інші проблеми.

Відповідальний секретар приймальної комісії Мукачівського державного університету Лариса Медвідь:

“Ми стикнулися з наступною проблемою: дуже велика кількість вступників не можуть зайти повторно у свій електронний кабінет і подати нову інформацію. Або електронні кабінети не працюють, або така банальна причина, що вступники забули свої логіни й паролі”.

Неправильний формат довідки про те, що абітурієнти живуть у сільській місцевості, – ще один камінь спотикання на шляху до подачі документів.

А в Закарпатській академії мистецтв вступна кампанія проходить спокійно, без особливих проблем.

Іван Небесник, ректор Закарпатської академії мистецтв:

“Як система реєстрації запрацювала, то немає проблем. Декотрі не витримали, сидячи вдома у невідомості, то приходять на консультацію в приймальну комісію. Там їм допомагали, вчили, як потрібно реєструватися, бо не кожен це вміє”.

Прийом документів для вступників на спеціальності з творчим конкурсом триває до 18 години 20 липня, до 26 липня – для абітурієнтів, які вступають тільки на основі результатів ЗНО.

Дивіться відео телеканалу “Тиса-1”:

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Стала відома кількість бюджетних місць для вступників до Мукачівського університету
Наступний В Ужгороді вшанували пам'ять Августина Волошина