Професор УжНУ узяв участь у днях України в Македонії


Федір Шандор, Павло Чучка

На запрошення дипломатичного корпусу нашої держави в Республіці Македонія 2–4 грудня в Скоп’є перебуває українська делегація, у складі якої – професор УжНУ Федір Шандор, відомий закарпатський гуморист, бізнесмен, громадсько-політичний діяч, випускник філфаку Ужгородського університету Павло Чучка-молодший, а також члени музичного гурту «Рура».

На українській вечері дипломатичним представникам усіх країн у Македонії наших посланців представив перший секретар вітчизняного Посольства у Скоп’є Ростислав Палагусинець, який, власне, й організував поїздку.

У рамках днів України в Македонії наша делегація презентувала українську гастрономічну, музичну, традиційну культуру для понад двох сотень присутніх в одному з найкращих у Македонії гастрономічних закладів «Форца».

Крім того, наші представники виступили з низкою інтерв’ю на центральному телебаченні двомільйонної держави на Балканах, у якій про Україну – досі мінімум привабливої інформації.

Професор Федір Шандор також уклав попередню домовленість щодо підписання договору про співпрацю очолюваної ним кафедри соціології та соціальної роботи з кафедрою соціології Університету ім. Кирила і Мефодія в Скоп’є, а також угоди з муніципалітетами двох міст Македонії щодо побратимства із закарпатськими містечками, повідомив Медіацентр УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Свої книги в ужгородському «Кобзарі» продавав Шевченківський лауреат (відео)
Наступний Студенти-фізики УжНУ гідно виступили на олімпіаді з мехатроніки в КПІ