Профком студентів УжНУ написав 1000 листів Яценюкові


1000 листів Яценюкові від студентів УжНУ

Головною темою обговорення останнього тижня є проблема нарахування академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів. Через урядову затримку студенти-бюджетники досі чекають на бажані 800 гривень. Хоч сума вже давно б мала бути майже вдвічі більшою!

Як пише Антоніна Чундак на сайті Медіацентру УжНУ, саме з приводу цієї проблеми керівництво профкому студентів Ужгородського національного університету організувало акцію «1000 листів уряду», які було адресовано безпосередньо Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку. Докладніше про це розповів голова профкому Ростислав Головчанський.

«Згідно з ухваленим у 2014 році законом про збільшення соціальних виплат, сума мінімальної академічної стипендії має відповідати рівню прожиткового мінімуму. Останній нині дорівнює 1368 гривням. Після оприлюднення закону минуло близько двох років, а відповідних змін не бачимо.

У керівництва студентської профспілкової організації університету виникла ідея, як можна зрушити з місця цей процес. Вирішили провести акцію «1000 листів уряду». З кожного факультету УжНУ були зібрані листи від студентів, які навчаються на бюджетній основі. У них – скарга на тему невиконання урядом своїх обіцянок щодо збільшення суми мінімальної академічної стипендії. Текст скарги був прийнятий нами на спеціальній нараді.

Ініціативою такої акції ми поділилися й із представниками профспілкових організацій інших українських вишів. Є чимало таких, що нас підтримали, і не проти аналогічної акції. Після отримання листів адресатом побачимо, чи матимемо якісь наслідки. Сподіваємось, що результати будуть позитивні».

Відправили студентські послання Кабміну 1-го березня.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті знову проведуть конкурс ,,Воскресни, писанко!”
Наступний СБУ затримала ректора під час спроби дати хабар заступнику міністра