Прогноз експертів: через 100 років – міста під водою, колонізація Місяця, їжа з 3D-принтера


Місто майбутнього
На думку експертів, за 100 років їжа, яку скачуватимуть з Інтернету та друкуватимуть на 3D-принтерах, стане вже чимось звичним. Як і пересування на персональних дронах.

Щодо того, яким буде наш світ у 2116-му році, свої припущення зробили футурологи, науковці, архітектори та урбаністи у SmartThings Future Living Report.

Про це пише Українська правда з пикликанням на The Daily Mail.

На думку експертів, цілком імовірним є те, що на 3D-принтерах можна буде друкувати готові будівлі разом  із умеблюванням. Замість шпалер будуть LED-екрани, картинки на яких власники змінюватимуть залежно від свого настрою.

Між іншим, селитимуться земляни й під землею та в океанах – у містах-бульбашках.

Місто у бульбашці

А технологію 3D-друку їжі, котра уже існує, буде вдосконалено. Так, наприклад, наші нащадки скачуватимуть страву улюбленого шеф-кухаря та на лічені хвилини роздруковуватимуть її собі на тарілку.

Буде колонізовано Місяць та Марс, і туди будуть регулярні комерційні рейси. Що стосується земного транспорту, то майбутнє – за дронами, вважають експерти. До них можна буде чіпляти навіть власні будинки, щоби разом із ними вирушати в подорож.

Колонізація Місяця

Раніше бельгійський архітектор Вінсент Каллебот придумав, як збудувати на океанському дні хмарочоси, використавши пластикові відходи.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Результати півфіналів Шкільної ліги КВН на Закарпатті
Наступний На Закарпатті відбувся тренінг для тренерів зі сталого розвитку для представників ВНЗ України