Прокуратура почала кримінальне провадження щодо службовців відділу освіти Хустської РДА


Прокуратура Закарпатської області

Хустська міжрайонна прокуратура розпочала кримінальне провадження стосовно службових осіб комітету з конкурсних торгів відділу освіти Хустської РДА за фактом зловживання владою або службовим становищем та службового підроблення (ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України).

За твердженням прес-служби прокуратури Закарпатської області, протягом 2015 року комітет із конкурсних торгів відділу освіти Хустської РДА проводив дві процедури конкурсних торгів із закупівлі вугілля бурого (лігніту) масою 1360 тонн та масою 200 тонн, в  обох із яких брало участь одне і те ж ТзОВ.

Документи, які подало зазначене ТзОВ для підтвердження якості вугілля, не відповідають вимогам конкурсної документації. У перших торгах підприємству було правомірно відмовлено в участі у процедурі закупівлі. А в другому конкурсі – укладено угоду з відділом освіти Хустської РДА на постачання вугілля на суму 300 тис. грн., хоч це й суперечило вимогам конкурсної документації.

Винуватцям загрожує покарання згідно з ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення) у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або покарання за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Закарпатській ОДА - виставка робіт закарпатських школярів
Наступний У Словаччині страйкують учителі: 1000 євро - замала зарплата