Приймальна комісія УжНУ пояснила зміни у спеціальностях для майбутніх педагогів


УжНУ
Ужгородський національний університет
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

У 2016 році Ужгородський національний університет запрошує на навчання за ступенем бакалавр, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст та ступенем магістр зі спеціальності 014 «Середня освіта» за предметними спеціалізаціями: Біологія, Географія, Історія, Математика, Хімія, Фізика, Англійська мова і література, Німецька мова і література, Румунська мова і література, Французька мова і література, Українська мова і література, Російська мова і література, Угорська мова і література.

Згідно з наказом МОН від 12.05.2016 № 506, за цими спеціалізаціями надаються місця державного замовлення і можливе поєднання спеціальностей (предметних спеціалізацій). Обсяги державного замовлення вже оприлюднені.

Випускники спеціальності 014 «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)» галузі знань 01 «Освіта» мають можливість здобути кваліфікацію «Вчитель загальноосвітнього навчального закладу (за відповідними основними навчальними предметами: біологія, географія, історія, математика, хімія, фізика, англійська мова, німецька мова, румунська мова і література, французька мова, українська мова і література, російська мова, угорська мова і література)» у поєднанні з додатковою кваліфікацією вчителя інформатики, зарубіжної літератури, екології, економіки, основ здоров’я, креслення, валеології, астрономії, основ правознавства, технологій тощо.

Крім багатьох інших можливостей працевлаштування, тільки випускники спеціальності «Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)» можуть працювати на педагогічних посадах в:

  • загальноосвітніх навчальних закладах, гімназіях, ліцеях;
  • профтехучилищах, технікумах, коледжах;
  • системі позашкільної освіти: гуртки, центри науково-технічної творчості тощо.

Приймальна комісія, Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній МОН дозволило ЗХІ та іншим мистецьким вишам продовжити прийом заяв
Наступний Школярка з Виноградівщини вирощує вдома понад 40 видів лілій