Ректор УжНУ Володимир Смоланка став почесним сенатором університету м. Сеґед


Ректор УжНУ професор Володимир Смоланка в Сеґеді

У суботу, 9 листопада, на урочистому засіданні Сенату Університету міста Сегед (Угорщина) ректору Ужгородського національного університету Володимиру Смоланці було вручено почесне звання Senstor Honoris Causa за особливі заслуги у галузі освіти та науки. Нагороду вручив ректор університету професор Ласло Рово.

Разом з українським вченим звання Senstor Honoris Causa Університету м.Сегед було присвоєно ще двом професорам зі США, Бельгії та Угорщини.

Унівнрситет м. Сегед є одиним з найдавніших та найпрестижніших університетів Угорщини.  Він був заснований у 1872 році у м. Клуж-Напока (на той час м. Коложвар) у Трансільванії. Після Першої світової війни місто виявилося за межами Угорщини і в 1921 році університет переїхав в м. Сегед.

Сьогодні на 12 факультетах університету готують фахівців з юриспруденції, медицини, стоматології, фармацевтики, економіки, інженерії, природничих наук та інформатики, сільського господарства, педагогіки, музики, мистецтв та низки інших спеціальностей, повідомили в УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як в УТЕК писали радіодиктант національної єдності (фото)
Наступний З нагоди Дня студента ректор УжНУ оголосив 15 листопада вихідним (відео)