Результати конкурсу стартапів в УжНУ


Під час конкурсу стартапів в УжНУ

Минулого тижня на факультеті інформаційних технологій УжНУ на високому рівні відбулася науково-практична конференція «Інноваційні стартапи як рушійна сила нової економічної системи».

У її рамках проходила виставка-конкурс стартапів «Startup Village». Модератором заходу виступила старший викладач кафедри програмного забезпечення систем Мирослава Дробнич. Саме її чималий досвід поїздок на такого роду заходи в США, Західну Європу, а два місяці тому і в Об’єднані Арабські Емірати (Дубаї) сприяли високому рівню організації та роботи цієї конференції.

Повні зали слухачів, змістовні доповіді спікерів доповнювалися можливістю спілкування з кращими ІТ-роботодавцями Ужгорода та тестуванням розробок стартаперів під час роботи конференції. Слухачі також мали можливість проголосувати за один із стартапів.

Спонсорами свята ІТ-технологій на факультеті стали відомі компанії – розробники програмного забезпечення: Boost Solutions, Codegemz, TIBCO Jaspersoft, THINKMOBILES та AZinec LLC, які також взяли активну участь у роботі конференції.

Завершилася конференція визначенням переможців. Першу премію в розмірі 8000 грн від спонсорів дістав проект «Flying Adventures» Олександра Хижуна та Дмитра Петрінка, другу премію – 2000 грн – проект «Відеоуроки з розв’язання логічних та олімпіадних задач з програмування» Сергія Оришича, третю – 1000 грн – проект «Розробка веб-сервісу та android application для допомоги людям похилого віку» Миколи Кузьміна.

Проект Юрія Голодняка «Використання VR технологій для відображення 3D- моделей в реальних умовах» здобув заохочувальну премію 500 грн, а проект Тетяни Фленько та її групи «Створення мережі інтелектуальних сенсорів» − 300 грн.

У конкурсі відеороликів про факультет інформаційних технологій перемогу святкував Орест Цар (деталі – на сторінці у Фейсбуку).

Успішно проведена конференція завершилась ІТ Bograch Party, під час якої всяк охочий міг скуштувати смачного боґрачу та послухати гарну музику під гітару у виконанні студентів факультету інформаційних технологій.

Такі заходи на факультеті інформаційних технологій стають традиційними. Тож покваптеся: почніть творити, матеріалізуйте свої найсміливіші задуми в програмних продуктах! «Startup Village» розкриє ваш талант і стане відправною точкою в просуванні вашої творчої розробки в широкі маси користувачів.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін УжНУ,
доцента Олександра Лавера

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ знову конкурс: вакантні 17 посад
Наступний До Великодня філологи в УжНУ провели благодійний ярмарок