Результати реєстрації на ЗНО в Закарпатті. Інфографіка


Реєстрація на ЗНО в Закарпатті

Як ми вже повідомляли, департамент освіти і науки Закарпатської ОДА оприлюднив інформацію про результати реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання в області.

Освітній портал Закарпаття на основі даних департаменту підготував інфографіку щодо кількості зареєстрованих.

Найбільше учасників (7269) зареєструвалося на українську мову та літературу, оскільки ЗНО з цього предмета є обов’язковим. Із двох предметів для ДПА на вибір – математики або історії України – абсолютна більшість випускників шкіл обрала історію – 6046, математику – утричі менше (1940). На третьому місці біологія – на неї зареєструвалося 3539 учасників. Деталі щодо всіх предметів – у діаграмі:

Кількість зареєстрованих на ЗНО на Закарпатті за предметами
Кількість зареєстрованих на ЗНО на Закарпатті за предметами

Оскільки українська мова та література є обов’язковим предметом, то за нею можна робити висновки щодо кількості учасників ЗНО за районами й містами: на першому місці Тячівщина, далі – Ужгород, Рахівський, Виноградівський та Іршавський райони:

Кількість зареєстрованих на ЗНО з української за районами
Кількість зареєстрованих на ЗНО з української за районами

Досить цікавою є картина щодо співвідношення ТОП-5 предметів, які йдуть після української, за містами й районами:

Реєстрація на ЗНО-2017 в Закарпатській області за предметами і районами
Реєстрація на ЗНО-2017 в Закарпатській області за предметами і районами (натисніть для збільшення зображення)

Якщо в містах Ужгороді, Берегові, Мукачеві на третьому місці загалом (після української та історії) йде англійська мова, то в інших населених пунктах – біологія. Математика популярніша за географію в Ужгороді, Берегові, Мукачеві, на Берегівщині й Виноградівщині.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів – українська мова, математика або історія України та один навчальний предмет за вибором випускника – зараховуються як результати державної підсумкової атестації. Якщо вас цікавить більш повна статистика щодо кількості зареєстрованих на ЗНО й вибір предметів на ДПА у формі ЗНО, можете завантажити таблицю тут.

Загалом в Україні станом на 20 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано понад 223 тисячі осіб. В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що обробка реєстраційних документів у регіональних центрах ще триває, тому відомості щодо результатів реєстрації не є остаточними.


Читайте також: Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА оприлюднив уточнені дані щодо зареєстрованих на ЗНО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Гриневич наказала провести в Ужгороді всеукраїнські олімпіади з угорської та румунської за спонсорські кошти
Наступний Закарпатська філія Інституту модернізації змісту освіти знаходиться в УжНУ