Рогач Іван Михайлович


Народився в 1951 р. в місті Ужгород у сім’ї вчителів. Після закінчення школи в 1967 р. поступив на медичний факультет, а в 1973 р. закінчив його за спеціальністю „лікувальна справа”. З серпня 1973 р. по липень 1974 р. проходив підготовку по інтернатурі на базі обласної клінічної лікарні по спеціальності хірургія. З 1974 по 1983 рр. працював лікарем –урологом обласної клінічної лікарні. Протягом 1983-1994 рр. працював заступником головного лікаря Ужгородської ЦМКЛ. Неодноразово був обраний депутатом обласної ради ХХІІ,ХХІІІ,ХХІV скликань.

В 1998 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради в Українській Академії державного управління при Президентові України була захищена тема дисертації: „Реорганізація діяльності та оптимізація управління системою медичної допомоги сільському населенню (на прикладі Закарпатської області). З 1994 по 1999 рр. працював головним лікарем Обласної клінічної лікарні, а з травня 1999 по 2002 рр. – начальник управління охорони здоров’я Закарпатської Облдержадміністрації. Потім, з 2002 по 2005 рр. працював заступником голови ОДА. Його енергійний і напористий характер не давав йому заспокоїтися на досягнутому і він почав працювати над докторською дисертацією на тему: „Організація системи медичного забезпечення населення під час надзвичайних ситуацій природного генезу”, яку захистив 21 червня 2005 р. на засіданні Спеціалізованої Вченої ради Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Має вищу категорію по управлінню охорони здоров’я.

Тривалий час (з 1999 р.) працював доцентом-сумісником. З 2005 р. працює в УжНУ на кафедрі соціальної медицини, гігієни з курсом історії медицини та факультеті післядипломної освіти. Має біля 62 друкованих робіт по урології, хірургії, організації та управлінні охорони здоров’я, а також організації та управлінні охорони здоров’я при надзвичайних ситуаціях. І.М.Рогач є відмінником міністерства охорони здоров’я, заслуженим лікарем України, нагороджений відзнакою Верховної Ради, обласної Ради і Облдержадміністрації, а також Почесною відзнакою МНС України, почесною відзнакою Товариства Червоного Хреста України, французьким гуманітарним знаком Ротаріанського руху.

Джерело: “Наукова еліта УжНУ”
(інформація станом на 2005 рік)

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Різак Василь Михайлович
Наступний Рущак Михайло Юрійович