Розмовний клуб від «Вікна в Америку» в Ужгороді заговорив іспанською


Вивчення іспанської мови в Ужгороді

У рамках місяця спадщини країн Латинської Америки в США учасники розмовного клубу ресурсного центру «Вікна в Америку» мали нагоду ознайомитися з іспанською мовою та зробити перші кроки у спілкуванні.

Заняття провела старший викладач кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Людмила Коваль.

Знання англійської стали в пригоді: учасники легко опанували 50 слів, які звучать майже однаково в обох мовах і не потребують перекладу. Нескладним виявилося і завдання з пошуком країн та національностей, де відразу треба було ставити питання та відповідати іспанською.

Учасники спробували виконати найпростіші завдання, і вже за годину всяк охочий зміг привітатися, представити себе, сказати, що подобається робити й відкланятися.


Довідково. Місяць спадщини країн Латинської Америки в США відзначається 15 вересня – 15 жовтня щорічно, починаючи з 1968 року. 15 вересня – річниця незалежності 5 країн Латинської Америки – Коста-Ріки, Сальвадору, Гватемали, Гондурасу, Нікарагуа. Мексика, Чилі, Беліз також відзначають річниці в цей період, а 12 жовтня святкується День Колумба.

Розмовний клуб «Вікно в Америку» засідає в Ужгороді на базі Закарпатської обласної бібліотеки ім. Ф.Потушняка щосереди з 17.00.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатським студентам призначили стипендію Верховної Ради
Наступний В УжНУ обрали міс юридичного факультету