Розпочато щорічне звітування керівників навчальних закладів


Звіти

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 25.05.2016 № 167 розпочато щорічне звітування керівників навчальних закладів обласного підпорядкування та професійно-технічних навчальних закладів.

Сьогодні, 1 червня 2016 року, відбулося звітування директора Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Чепи В.І. про роботу у 2015/2016 навчальному році.

Керівником навчального закладу у звіті охоплено основні напрями його діяльності, зокрема, звернуто увагу на створення належних умов для забезпечення широкого доступу для здобуття якісної позашкільної освіти, проаналізовано результативність участі гуртківців в обласних та всеукраїнських масових заходах, здійснені заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу, морального та матеріального стимулювання гуртківців і педагогічних працівників, організації роботи із дотримання вимог техніки безпеки, санітарно-гігієнічних, протипожежних норм тощо.

Акцентовано увагу на здійснені заходи з реалізації рекомендацій щодо підвищення якості освітніх послуг, наданих у ході державної атестації закладу в лютому 2016 року.

За результатами проведеного таємного голосування роботу директора Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Чепи В.І. визнано задовільною, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти-туристи здійснили грандіозну експедицію Закарпаттям (фото)
Наступний У Мукачеві відбулися Малі Олімпійськи ігри серед дошкільнят (фото)