Розпочався прийом заяв на вступ до вишів


Електронний кабінет, вступ, реєстрація

Сьогодні розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, здійснюється тільки в електронній формі.

У 2017 році абітурієнти мають право подати на місця державного та регіонального замовлення до дев’яти заяв не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Кількість заяв для участі у конкурсі на контрактні місця не обмежена.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн. Для подання електронної заяви вступник має пройти відповідну реєстрацію.

Для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі у вищих навчальних закладах функціонують консультаційні центри при приймальних комісіях.

Вступник, який претендує на місця державного або регіонального замовлення, під час подання заяви про участь у конкурсному відборі на основі повної загальної середньої освіти має зазначити у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв.

Увага! Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви.

Вступник має право до дати закінчення подання електронних заяв скасувати у власному електронному кабінеті подану ним раніше заяву, зареєстровану та допущену до конкурсу у вищих навчальних закладах, без права подання нової заяви з такою ж пріоритетністю.

Цього року подання заяв від абітурієнтів триватиме до 26 липня.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ звітували майбутні доктори філософії
Наступний Понад 300 випускників УжНУ отримали дипломи юриста (відео)