Школяр із Ужгорода представляє Україну на міжнародній олімпіаді з інформатики у Тегерані


Станіслав Томаш із кубком
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату Станіслав Томаш бере участь у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у складі збірної команди України.

Крім Станіслава, за українську команду на цьому престижному змаганні виступають Антон Ципко із селища Голованівськ Кіровоградської області, Назарій Деньга з Кременчука, що на Полтавщині, та Ілля Коваль із Харкова.

До змагання Станіслава Томаша активно готували фахівці з Ужгородського університету – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та випускник факультету інформаційних технологій Сергій Оришич.

Закарпатська команда в Кременчуці. Станіслав Томаш - четвертий справа
Закарпатська команда в Кременчуці. Станіслав Томаш – четвертий справа

За декілька тижнів до самого змагання Станіслав разом із іншими членами команди відвідав Літню школу з програмування “Олімп” у Кременчуці, яку організовує заслужений учитель України Валентин Мельник. Завершилася школа другим Літнім кубком Кременчука – цю престижну нагороду виборов саме школяр із Ужгорода Станіслав Томаш.

Лектори літньої школи у Кременчуці
Лекторами на школі у Кременчуці виступили провідні українські фахівці з олімпіадної інформатики

Між іншим, учень Валентина Мельника Антон Ципко разом із Станіславом Томашем показали непогані результати в першому турі Міжнародної олімпіади з інформатики, тож із нетерпінням чекаємо баталії другого туру, яки стартує завтра, 1 серпня, о 07 годині 30 хвилин.

Так проходить міжнародна олімпіада в Тегерані
Так проходить міжнародна олімпіада в Тегерані

Повболівати за наших хлопців та поспостерігати за таблицею змагання можна за посиланням http://scoreboard.ioi2017.org/. На самому ж сайті організаторів олімпіади ioi2017.org можна знайти багато цікавої інформації.

Нагадаємо: Станінслав Томаш – один із закарпатських учнів, які цього року набрали на ЗНО по 200 балів.

 

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Закарпатті відпочивають 30 школярів із Луганщини (фото)
Наступний Сьогодні оприлюднять список абітурієнтів, які навчатимуться за державні кошти (відео)