Школяр із Ужгорода візьме участь у Міжнародній олімпіаді з інформатики


Програмування

Як ми вже повідомляли, 18-25 квітня 2017 року в Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка відбулися відбірково-тренувальні збори з інформатики. У цих зборах узяли участь двоє представників Закарпаття:  учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Станіслав Томаш і завідувач кафедри Ужгородського національного університету, доцент, кандидат технічних наук Олександр Міца.

Відбірково-тренувальні збори складалися з шести турів. Станіслав Томаш із Ужгорода й Антон Ципко з Кіровограда показали такі результати, що потрапили на Міжнародну олімпіаду достроково – уже після п’ятого туру.

Станіслава до змагань готували завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца та студент факультету інформаційних технологій УжНУ, багаторічний переможець олімпіад із програмування різних рівнів Сергій Оришич.

Олександр Міца
Олександр Міца

“Загалом змагання було надзвичайно напруженим, але, разом з тим, загальна атмосфера серед учасників відборів була дружньою. Зразу після завершення отримували авторські розв’язки і жваво обговорювали, хто як робив. Усі учасники давно знають один одного і “ходять в друзях” на різних змагальних сайтах.

Після 4-го туру був вихідний. Але оскільки в цей день проходив Відкритий чемпіонат Харкова зі спортивного програмування, то всі дружньо взяли в ньому участь і дали бій найкращим студентським командам”, – каже Олександр Міца.

До речі, Антон Ципко, який пройшов на Міжнародну олімпіаду з інформатики разом зі Станіславом Томашем, також має закарпатське походження: його батько народився в Ужгороді.

Сергій Оришич
Так проходила підготовка до змагань. Задачі пояснює Сергій Ориишч

Із повною турнірною таблицею відбіркових зборів можна ознайомитися за посиланням.

Цього року Міжнародна олімпіада з інформатики проходитиме в Тегерані (Іран). Змагання зазвичай триває два дні. Учасники змагаються індивідуально, і від кожної країни може бути не більше чотирьох учасників. Представники від України традиційно визначаються за результатами навчально-тренувальних зборів, на які запрошуються школярі, що продемонстрували високі результати на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ засідала комісія з журналістської етики на чолі з Андрієм Куликовим (відео)
Наступний Закарпатські маленькі школярі готуються до першої в житті ДПА (відео)