Школярі із Закарпаття передали своїм одноліткам у Румунії «Листочки Миру» зі Святої Землі


Молитва за мир на Виноградівщині

Як ми вже повідомляли, 5 квітня 2016 року 15.000 школярів Виноградівського району на Закарпатті одночасно попросили Бога миру в Україні. Наступним етапом цього Міжнародного Дитячого Проекту під назвою «LEAFPEACE», ініціатором якого стала ізраїльська школярка Сіма, буде одночасне звернення до Бога всіх 157.000 школярів Закарпаття.

Щоб уникнути звичайної в таких випадках бюрократичної тяганини, голова всеукраїнського відділення цього проекту, школяр із села Новоселиця Володя Баник особисто звернувся до голови Закарпатської ОДА з проханням допомогти передати оливкові листочки зі Святої Землі, які його однокласники приклеїли до карток із зображенням голуба в усі 661 школу.

Геннадій Москаль із розумінням поставився до цієї дитячої ініціативи й одразу дав розпорядження доставити ці символи миру за призначенням. Подальшу координацію цього проекту буде здійснювати Роман Чобаня – начальник відділу дошкільної, загальної, середньої, інклюзивної та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Облдержадміністрації.

Тим часом, сам проект успішно долає український кордон. 22 квітня голова державної адміністрації Виноградівського району Михайло Русанюк, за проханням Володі і Софійки, учениці школи №8 міста Виноградова, передасть картки з оливковими листочками в Сату-Маре Генеральному секретарю Союзу українців у Румунії Любі Горват.

Наші школярі дуже сподіваються, що і діти українців, які мешкають у Румунії, теж візьмуться за руки і одночасно з ними звернуться до Господа зі словами «Щастя потрібне Кожній дитині, дай же, Боже, мир в Україні!», – повідомив Голос Карпат.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти побували у Верховній Раді України
Наступний На Закарпатті готують осіб, які проводитимуть ЗНО