Школярі розповіли ужгородським студентам про переваги здорового способу життя


Акція "Ти відповідаєш за своє здоров'я"

Сучасна молодь надзвичайно різноманітна. Дехто тихо сидить у куточку і мріє, щоб його ні в якому разі не турбували. А дехто вважає, що майбутнє його і його країни знаходиться в руках саме молоді.

Учні Сторожницької школи, члени учнівського самоврядування Яна Федор, Каміла Шевчук, Ольга Грицюк, Дана Сливка відносяться до іншої категорії молодих людей. Просто навчатися в школі їм замало. Ті бурхливі події, що відбуваються у нашій країні, зачепили їх, примусили замислитися про їхнє місце в цьому житті. Дівчата живуть за принципом „Якщо не я, то хто?”. Вони беруть участь у благодійних акціях, допомагають важкохворим дітям, учасникам АТО, людям, які потребують допомоги.

21 березня наші учениці разом із учасниками молодіжної організації „STRITWORKAUT” організували акцію „Переваги здорового способу життя”. Для того, щоб залучити якомога більше молодих людей, вирішено провести цей захід в Ужгородському коледжі культури та мистецтв.

Яна Федор та Каміла Шевчук провели велику організаційну роботу. Із самого початку планувалося провести благодійну лотерею, а виручені кошти направити дітям з Перечинського дитячого будинку. Дівчата звернулися по допомогу до спортивних клубів, басейнів „Акварель” та „Зінедін”. Ми вдячні працівникам, які надали сертифікати на проведення благодійної лотереї. Учні школи Ніка Гамор, Евеліна Шахайда, Наталія Бабич, Артем Балог цю лотерею і провели. Про переваги здорового способу життя дуже цікаво розповів Олександр Онищук. Байдужих у залі не залишилося. Молодий лектор розповідав про найпотаємніші речі, причини формування шкідливих звичок та відповідальність молодих людей за своє життя та здоров’я.

І, звичайно, студенти коледжу підготували чудову концертну програму. Наша учениця Дана Сливка виконала пісню „Тече вода”.

А насамкінець учасники молодіжної організації „STRITWORKAUT” продемонстрували присутнім переваги здорового способу життя. Те, що „витворяють” ці хлопці на турніках, викликає захоплення. Студенти коледжу щиро цікавились, як можна досягти таких результатів.

Надія Ласько,
педагог-організатор
Сторожницької ЗОШ І – ІІІ ст.,
Ужгородський р-н,

Сайт ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті відбувся тренінг для психологів щодо розвитку стійкості до стресу у дітей
Наступний Туризмознавцям УжНУ читав лекцію мандрівник із Великобританії