Школярі з Ужгорода й Хуста успішно виступили на всеукраїнській СТУДЕНТСЬКІЙ олімпіаді з програмування (фото)


Закарпатські команди в Одесі
Закарпатські команди в Одесі

Упродовж останніх двох років закарпатські школярі досягають приголомшливих результатів на всеукраїнських і міжнародних олімпіадах із програмування. Станіславові Томашу й Адальбертові Макаровичу, які стали призерами міжнародної олімпіади з інформатики і зараз уже навчаються в університеті, у закарпатських школах готується гідна заміна.

Так, 10-11 жовтня на базі Одеської національної академії харчових технологій проходив третій етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування для команд другої ліги. У змаганні могли брали участь і учнівські команди. Із Закарпаття на змагання потрапили, пройшовши попередній відбір, одразу дві команди: команда м. Ужгорода (Владислав Бочок, Андрій Симкін, Олександр Сентипал; тренер – Сергій Вапнічний) та команда Хустської гімназії-інтернату (Дмитро Майор, Володимир Зварун, Юрій Мурга; тренер – Микола Дронь).

Серед більш як 60 команд наші хлопці досягли високих результатів: команда м. Ужгорода виборола 10 місце, а команда Хустської гімназії-інтернату – 12 місце в загальному заліку.

Для школярів на студентській олімпіаді це непоганий результат, але тренери відзначають, що є над чим працювати, адже саме в таких змаганнях оголюються недоліки та недопрацювання.

Завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца зазначає:

“Наразі учні активно готуються до турніру юних інформатиків, який пройде на початку листопада в Івано-Франківську, та до міських олімпіад із інформатики в кінці листопада, які дадуть старт новому сезону індивідуальних змагань. Надіємося, що вони будуть проходити відповідно до вимог часу − з використанням автоматизованої системи перевірки, а не ручної, як було минулого року . Таке недбале ставлення з боку місцевих органів до проведення такого важливого етапу підриває віру молодого покоління, яке з великими зусиллями пробує відродити керівництво нашої держави”.

Команда Ужгорода
Команда Ужгорода
Команда Хустської гімназії-інтернату
Команда Хустської гімназії-інтернату

Цього тижня з 19 по 20 жовтня пройде також третій етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування для команд першої ліги та півфінал міжнародної студентської олімпіади з програмування. Честь нашого краю будуть захищати одразу три команди Ужгородського університету. Побажаємо наших хлопцям наснаги та вдалого виступу!

Закарпатські школярі - майбутнє програмування на Закарпатті :)
Школярі – майбутнє закарпатського програмування – з тренерами Миколою Дронем і Сергієм Вапнічним
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Команда філфаку УжНУ стала чемпіоном Кубка Закарпатської ліги КВН
Наступний "Зростаймо разом!": у Мережі з'явився ролик до дня народження УжНУ (відео)