Сьогодні останній день для подання заяв на вступ і для виправлення помилок у поданих


Учні за комп'ютером

Абітурієнтам слід особливо звернути увагу на те, чи завантажені скановані копії атестатів у систему.

Сьогодні завершується прийом заяв до вищих навчальних закладів. Хто не встиг – ще може подати, а тим, хто вже подав свої заяви, варто перевірити в особистому кабінеті вступника їхній статус.

На цьому наголосила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в ефірі “5 каналу”:

Нам повідомило держпідприємство “Інфоресурс”, яке займається обслуговуванням Єдиної державної бази з питань освіти, куди вноситься вся абсолютно інформація, пов’язана з кампанією, що є частина абітурієнтів, у яких не завантажилися атестати, їх скан-копії. Я хочу звернутися до наших абітурієнтів, щоб вони перевірили в своїх особистих кабінетах… статус своєї заяви, він повинен бути таким – “допущений до конкурсу“, сказала Гриневич.

 Вона зазначила, що якщо в графі “Статус” написано щось інше, то це означає, що скан-копія шкільного атестату не змогла завантажитися.

За словами міністра, в такому випадку, скан-копію необхідно електронною поштою надіслати до приймальних комісій вищих навчальних закладів, до яких абітурієнт подав заяви.

Якщо ж абітурієнт не може надіслати копію атестату електронною поштою, він може привезти документ до приймальної комісії, і там його завантажать у базу.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Майже 4 мільйони гривень виділила Ужгородська міськрада навчальним закладам
Наступний У всіх навчальних закладах Мукачева встановлять системи відеоспостереження