“Срібло” та три “бронзи” вибороли закарпатські школярі на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики


Сергій Вапнічний, Вікторія Юрченко, Аліна Міца, Андрій Михалко, Богдан Фейса, Олександр Тимкович, Анастасія Товтин та Олександр Міца

Цього тижня відбувся фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Олімпіада проходила очно в більшості обласних центрів України та в місті Варшава: до столиці Польщі з’їхались учні, які перебували за кордоном. Загалом в олімпіаді змагалися понад 120 учасників.

Оргкомітет мав змогу стежити за діями на кожному майданчику за допомогою зовнішніх відеокамер, відеокамер з комп’ютерів учасників та мав можливість переглядати запис екрану учасника.

Від Закарпатської області була представлена команда, яка складалась із шести учасників: Анастасія Товтин (11 кл.), Олександр Тимкович (11 кл.), Богдан Фейса (11 кл.), Вікторія Юрченко (9 кл.), Аліна Міца (9 кл.)  (всі з Ужгородського наукового ліцею) та Андрій Михалко (10 кл.) (Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №12).

За результатами змагання срібну медаль виборов Олександр Тимкович, а бронзові – Анастасія Товтин, Богдан Фейса та Аліна Міца.
Анастасія Товтин, Вікторія Юрченко, Аліна_Міца
Анастасія Товтин, Вікторія Юрченко, Аліна Міца
За кількістю медалей Закарпатська область увійшла до шести найкращих – разом з командами м. Києва, Українського фізико-математичного ліцею, Харківської, Полтавської та Львівської областей. Результати олімпіади можна подивитися тут.

За результатами фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики учень 11 класу Ужгородського наукового ліцею  Олександр Тимкович потрапив до складу збірної команди України й буде захищати честь нашої держави на Балтійській олімпіаді з інформатики, яка пройде з 28 квітня по 2 травня цього року в місті Люнгбі (Данія).

З 20 по 24 квітня цього року пройдуть фінальні етапи Всеукраїнських юніорської та дівочої олімпіад в м. Кракові (Польща). Закарпаття будуть представляти відразу чотири учасники, які успішно пройшли попередні етапи, ‒ Анастасія Товтин (11 кл.), Вікторія Юрченко (9 кл.), Аліна Міца (9 кл.)  (всі з Ужгородського наукового ліцею) та Юрій Капустяк (9 кл.) (Ужгородська класична гімназія).

Підготовкою учнів займались викладачі та студенти Ужгородського університету на чолі з Сергієм Вапнічним та Олександром Міцою.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті розпочався фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
Наступний Хто і як здійснює зовнішній педагогічний нагляд (контроль) за закладами освіти у Польщі