Стартували ігри Закарпатської ліги КВН


1/4 фіналу Закарпатської ліги КВН

Цього четверга, 18 лютого, зала ПАДІЮНу вчергове вибухала сміхом – розпочалися ігри 1/4 фіналу Закарпатської ліги КВН. У дійстві взяли участь шість команд: «Уйко Шоні» (Довге – Мукачево), «Хуст – Нарцис» (збірна Хуста), «Контрактники» (МЕВ УжНУ), «В комі» (журналісти УжНУ), «Сборная звукарей» (Comedy org) та «Одуванчик». Змагалися у трьох конкурсах: стартової пісні, розминці й, звісно ж, фристайлі. Напередодні у соцмережах провели конкурс веселих картинок – лише найбільша кількість репостів могла принести перемогу в ньому й дісталася вона збірній Хуста та журналістам УжНУ.

Ось уже майже два роки ЗЛ КВН долучається до Руху підтримки закарпатських військових. За такий вагомий внесок у благочинну справу голова «закарпатки» Сергій Денисенко дістав цього вечора волонтерський «Оскар» ведмедика. На такий цікавий подарунок зреагував лаконічно: «Ми просто не можемо цього не робити», а також побажав усім веселого вечора та гарної гри.

Перший конкурс відкривав пісенні таланти учасників. Хтось відверто зізнавався, що вокальна справа – явно не для нього, але, тим не менше, всі команди порадували достойними виступами. Хлопці з «Уйко Шоні» зачитали реп до Дня усіх закоханих, збірна Хуста довела, що усе «саме файне» є лише в їхньому місті, «Контрактники» повідали історію типової робітниці столової – Любані. «Сборная звукарей» присвятила свою пісню усім хлопцям, а дівчат закликала замислитися над нею. Цікаво підійшли до завдання журналісти – у їхньому музеї воскових фігур кожен експонат був неповторним у своєму стилі й кожен виконував свою міні-пісню.

Розминка цієї гри виявилась незвичайною, адже команди не тягнули запитання, як зазвичай, а отримували їх від журі. Відтак глядачі дізнавалися, яку фразу ніколи не почути від мами, як ввічливо сказати дівчині, що вона погладшала, як потрібно кричати, щоб викликати ліфт тощо. Як не дивно, найдотепнішим виявився наймолодший учасник гри з команди «Одуванчик», про що свідчила реакція залу.

Фінальним було домашнє завдання – фристайл. Чого лише не вигадували КВНівці, аби потішити публіку! «Одуванчики» уявили відому героїню однойменного серіалу Ксену у ромському хорі, «Контрактники» – «спеціальну спеціалізовану поліцію» в Ужгороді. Родзинкою виступу звукарів стала весільна тематика, збірна Хуста «брала» своїми діалектами й показала, як у нашій області готують космонавтів. «В комі» продемонстрували конкурс краси серед дерев «Міс-Ліс» та боротьбу берегівських патріотичних свиней з Форкушком (вовком), а в «Уйко Шоні» і тут не обійшлося без пісень.

Приємною несподіванкою став вихід на сцену збірної Ужгорода «Тяп-ляП», котрі цьогоріч стали учасниками телевізійного проекту «Ліга сміху». На «закарпатці» ж вони виступали поза конкурсом.

За підсумками оцінок компетентного журі, перемогу у грі здобули хлопці з «Уйко Шоні». До трійки лідерів також увійшли «Одуванчик» та «В комі». Точна кількість команд, котра пройде до наступного етапу Чемпіонату, буде відома згодом. Інші ж матимуть шанс вступити у боротьбу за Кубок ЗЛ КВН. Якщо ви цінуєте хороший гумор – не пропустіть наступну гру Закарпатської ліги, що відбудеться вже за тиждень, 25 лютого, традиційно «на тому ж місці в той же час».

Катерина Хижняк,
Фото Сергія Денисенка
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті створили обласний осередок «Української асоціації економістів-міжнародників»
Наступний Випускникам Мукачівського аграрного коледжу вручили дипломи (фото)